fbpx

Synergia dvoch povolaní

0

Najprv mi to pripadalo ako úplne „uletený“ nápad. Až po vyše roku, cez toto leto som sa na to pozrel inak a začalo sa mi to pozdávať.

Ten nápad nebol môj. Minulý rok sa ma kamarátka spýtala, že či som nerozmýšľal spojiť svoju minulú profesiu fotografovanie (ktorému som sa neprestal úplne venovať) a súčasné povolanie koučing.

Moja reakcia bola niečo na štýl: „Na čo by to bolo dobré? Buď niekto potrebuje fotografie alebo koučing“.

Cez toto leto som si na to spomenul, ale zrazu som to uvidel z nového uhlu.

🗝️ Kľúčové témy, ktorým sa v súčasnosti venujem, sú spokojnosť a naplnenie v práci, dosahovanie pracovných cieľov a celkovo zmeny v práci.

📷 A v rámci fotografovania bol môj hlavný focus lifestyle fotografia a … biznis portréty.

Keď som si uvedomil, že prezentácia človeka biznis fotografiami a napr. posunutie sa v kariére ďalej alebo téma získania zákazníkov môžu spolu súvisieť, tak mi to začalo dávať ZMYSEL.

Dokonca pri témach ako personal branding alebo spomínaná práca na svojom kariérnom postupe by mohla vzniknúť zaujímavá synergia.

Najprv koučing na takú tému a potom session na biznis fotografie, ktorá by bola založená na hlbšom poznaní klienta a lepšie odrážala jeho konkrétne ciele.

Keď som to uvidel z takéhoto pohľadu, tak som dostal chuť to vyskúšať a týmto príspevkom to púšťam do sveta.

Ak Vás to zaujalo tak mi napíšte pošlem Vám bližšie info a môžeme sa aj spolu pozrieť na to, či by to bolo pre Vás vhodné.

Tu je moja stránka kde si môžete pozrieť biznis fotografie.

A tu je viac o koučingu so mnou.

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner